2. Ulusal Klinik Hipnoz Kongresi

Kongre ile ilgili tüm bilgiler için;
Klinik Psikolog Necdet DÖNMEZ
İletişim: (505) 456 69 07
Kongre ile ilgili tüm bilgiler için;
Dr. Emrah ERGİN
İletişim: (505) 654 90 35

 

Değerli ruh sağlığı profesyonelleri:
Sizleri 29-30 Kasım 1 Aralık 2019 tarihlerinde Hipnoz Derneği Genel Merkezi Ve Psikoterapi Enstitüsü İşbirliği ile düzenlenecek olan 2. ULUSAL KLİNİK HİPNOZ KONGRESİ’NE davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

11 yıl önce başlayan serüvenimize hızlı ve emin adımlarla devam etmekteyiz.
2018 yılında yoğun katılım ve katkılarınızla düzenlemiş olduğumuz 1. Ulusal Klinik Hipnoz Kongresi’nin Hipnoz ve Hipnoterapi alanında ülkemizdeki gelişmeler için önemli bir adım olduğu düşüncesindeyiz.
Ülkemizde ve dünyada hipnoz ve hipnoterapi alanındaki güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşmak amacıyla ‘HİPNOZDAN HİPNOTERAPİYE’ teması ile gerçekleştirecek olduğumuz 2. ULUSAL KLİNİK HİPNOZ KONGRESİ’NİN Hipnoterapideki gelişmelerin ve uygulamaların bilimsel platformda tartışılması, değerlendirilmesi ve kalıcı olması yönünde ruh sağlığı alanında hizmet veren profesyonellere yeni fırsatlar sunacağı inancını taşıyoruz.

Psikoterapi Enstitüsü tarafından tertip edilen ve Hipnoz Derneği genel merkezi tarafından desteklenen kongremizde temel olarak; eğitim, uygulama, terapötik teknikler, interdisipliner ve transdisipliner çalışma modelleri, kültürel farklılıklar, öznellik, hipnozun psikoterapiye entegrasyonu temalarının işlenmesi planlanmaktadır.
Düzenleme Kurulu ve Bilim Kurulu mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılacağı ve tartışılacağı, bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir etkinlik düzenlemek için çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz

 

Saygılarımızla,

Kongre Başkanı
Hipnoz Derneği İstanbul Şube Başkanı

Enes BÜLBÜL